Galeria - Posterów

Podklejanie na pianke
Wydruk w rozmiarze B1 - podklejony na piankę. Grubość pianki 5mm. Realizacja pojedynczych sztuk i dużych zamówień. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zlecenia.

powrót

Poster A0
Druk pojedynczych sztuk - jak i większych ilości. Wydruk na papierze półmatowym fotograficznym. Realizujemy zamówienia przesłane na e-mail. Drukujemy również na papierze MATT.

powrót

Poster A0 MATT
Wydruk posteru w rozmiarze A0. Podłorze matowe, czas realizacji do 15 min. Papier powlekany 200g/m super oddaje kolory - jest dość sztywny - nie jest to karton.

powrót

Poster A0 FOTO
Drukujemy postery w rozmiarze A0. Czas druku okolo 10 min 1 szt. podłoże do wyboru: MATT / SATYNOWANE FOTO / FOTO. Możliwość wyklejenia na piance rozmiarów do B1.

powrót

Poster A0
Poster w rozmiarze A0, druk zajmuje około 10 do 15 minut. Realizacja usługi na poczekaniu. Użyto papieru foto. Wydru można zlecić poprzez e-mail.

powrót

Poster A1
Zadruk na papierze matowym - rozmiar plakatu A1. Czas realizacji do 15 minut. Wydruk można dodatkowo zafoliować - zabezpieczyć folią nakładaną na gorąco.

powrót

Poster 90x140cm
Wydruk na papierze Matt 210g/m. Papier powlekany przeznaczony do ciężkiego zadruku. Wiernie oddaje kolory - jak widać na ekranie tak wychodzi w druku.

powrót

Plakat Naukowy
wydruk w rozmiarze 900x1400 mm. Podłoże satynowane foto 270g/m. Czas druku około 10 min. Realizacja usługi druku wielkoformatowego również poprzez e-mail.

powrót

Plakat naukowy A0
Poster w rozmiarze A0, wydrukowany na papierze fotograficznym. Dla mniej wymagających polecamy również papier powlekany matowy.

powrót

Plakat konferencyjny A0
Plakat konferencyjny w rozmiarze A0. Wydruk na papierze satynowanym fotograficznym. Czas druku do 15 min. Realizacja usługi na poczekaniu.

powrót

Poster konferencyjny A0
Poster wydruk rozmiarze A0 na papierze satynowanym fotograficznym 260g/m. Idealne odwzorowanie koloru. Czas druku do 15 min. Realizacja usługi na poczekaniu.

powrót