P R O M O C J A

------------------------------------------------------------------
PRACE DYPLOMOWE, MAGISTERSKIE, LICENCJACKIE, DOKTORSKIE, INŻYNIERSKIE ... wyceniamy po przesłaniu pliku na e-mail. Prace do 300-tu stron drukujemy i oprawiamy na poczekaniu - "od ręki", powyżej trzystu oprawa 2 do 5-ciu dni.
Złocenie opraw metodą tłoczenia 3,00zł linijka tekstu.
Samo złocenie bez tłoczenia do 5 linijek tekstu koszt 5,00zł, powyżej 5-ciu linijek 10,00zł.
Druk cz/b od 0,11zł str. A4, druk kolorowy od 0,85zł str. A4. Oprawa kanałowa twarda od 9,90zł, oprawa kanałowa miękka od 5,50zł, oprawa klejona od 5,00zł. Złocenie / tłoczenie lub złocenie również na froncie - grzbiecie oprawy koszt od 4,00zł, złocenie okładek miękkich - folii - tu zobaczysz przykład.
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową - firma kurierska DHL.
------------------------------------------------------------------
PUNKT MIEŚCI SIĘ WEWNĄTRZ BUDYNKU NA - PARTERZE, WEJŚCIE Z KORYTARZA OBOK SZATNI ZA AULĄ. WARTO ZAPYTAĆ OSOBY SIEDZĄCE NA INFO PORTIERNI UDZIELĄ INFORMACJI JAK DO NAS TRAFIĆ - GRONOSTAJOWA 7.
------------------------------------------------------------------
Poniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę cenową.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi brutto i nie stanowią oferty handlowej.
Dla dużych zamówień wycena indywidualna poprzez e-mail.

FARTUCHY LABORATORYJNE BIAŁE - w ciągłej sprzedaż

Biały fartuch laboratoryjny (szpitalny - kitel) w rozmiarach od "S" - "5XL" damski i męski, okulary ochronne oraz foliowe ochraniacze na buty (szpitalne) są do nabycia w naszym "SALONIKU PRASOWYM" pod tym samym adresem, lub w budynku ZOOLOGII - ul. Gronostajowa 9, parter (kiosk z prasą).

WAŻNE - należy pamiętać że część z poniżej wymienionych usług wykonywana jest tylko przy ul. Gronostajowej 7, na pozostałych punktach można złożyć zamówienie.