Galeria

OPRAWY TWARDE

POSTERY

Kopie czarno-białe.
Świadczymy usługi kopiowania większych jak i mniejszych ilości powierzonych materiałów. Szczeguły i cennik znajdziesz tutaj.

przejdź

Laminowanie do szerokości 710mm.
Laminowanie realizujemy na dwa sposoby. Używamy gotowych formatów A7, A5, A4, A3 lub foliujemy z wałka laminatorem wielkoformatowym. Dzięki temu urządzeniu można materiał pokrywać laminatem jedno lub dwustronnie. Szczegułowy cennik można znaleść tutaj.

przejdź

OPRAWY MIĘKKIE

WIZYTÓWKI - KARTONIKI

Kartoniki złocone - winietki.
Standartowy rozmiar kartoników to 50x90mm.Na życzenie wykonamy dowolny. Cena uzależniona jest od rodzaju podłoża i wielkości złocenia. Realizacja zamówień od jednej sztuki.

przejdź

Postery - druk wielkoformatowy.
Postery i plakaty realizujemy od jednej sztuki. Drukujemy na poczekaniu. Zamówienia przyjmójemy również na e-mail. Świadzcymy również usługi podklenia na piankę - idealne do prezentacji plansz w formacie B1. Drukujemy na papierach FOTO, MATT oraz zwykłym 80/90g/m do plików CAD.

przejdź

BINDOWANIE

LAMINOWANIE - FOLIOWANIE

Fartuchy, okulary, art. biurowe
Nasza działalność obejmuje również sprzedaż fartuchów ochronnych, okularów, artykułów biurowych i spożywczych. Prowadzimy sprzedaż prasy w tym dzienniki, czasopisma, książki.

przejdź

Kalendarze
Kalendarze z zawieszką w formacie A4 lub A3.

more