OPRAWA KLEJONA TWARDAOPRAWA KLEJONA TWARDA


Dostępne kolory:

 • granatowy
 • czarny
 • zielony
 • bordowy

  oprawa twarda KLEJONA
  faktura skóropodobnaformatcena (zł)
  do 10mmA418,00
  do 15mm kartekA420,00
  do 20mm kartekA424,00
  wykonamy dodatkowe złocenie oprawy

  oprawa twarda KLEJONA
  faktura płótnoformatcena (zł)
  do 10mmA418,00
  do 15mm kartekA420,00
  do 20mm kartekA424,00
  wykonamy dodatkowe złocenie oprawy
 • Oprawy twarde klejone.
  Wykonujemy również oprawy twarde powyżej 300-tu stron. Czas realizacji od 2 do 5 dni. Kolor i materiał do wykonania oprawy do wyboru, może być: papierowy, płocienny z eko skóry lub dowolnie inny. W przypadku okleiny papierowej możemy dodatkowo zabezpieczyć folią.

  Oprawa introligatorska.
  Oprawa do 600-set kartek. Oprawa skręcana śrubami bardzo trwała, wiercona następnie montowana w całość. Rozmiar dowolny od 0,5cm do nawet 10cm. Tą metodą można wykonać np: menu do restauracji, księgę pamiątkową, album oraz wiele innych opraw. Kolor i materiał obiciowy dowolny.

  P R O M O C J A

  ------------------------------------------------------------------
  PRACE DYPLOMOWE, MAGISTERSKIE, LICENCJACKIE, DOKTORSKIE, INŻYNIERSKIE ... wyceniamy indywidualnie - szczegółowy koszt druku i oprawy po przesłaniu pliku na e-mail. Prace do 300-tu stron drukujemy i oprawiamy na poczekaniu - "od ręki". Złocenie opraw metodą tłoczenia 3,00zł linijka tekstu. Złocenie opraw metodą termo-druku 5,00zł do 5 linijek tekstu na oprawie, powyżej 5-ciu linijek 10,00zł. Druk cz/b od 0,10zł str. A4, druk kolorowy od 0,85zł str. A4. Oprawa kanałowa twarda od 9,00zł, oprawa kanałowa miękka od 5,50zł, oprawa klejona od 4,50zł. Złocenie / tłoczenie również na froncie - grzbiecie oprawy koszt od 4,00zł, złocenie okładek miękkich - folii.
  Prowadzimy sprzedaż wysyłkową - firma kurierska DHL.
  ------------------------------------------------------------------
  PUNKT MIEŚCI SIĘ WEWNĄTRZ BUDYNKU NA - PARTERZE, WEJŚCIE Z KORYTARZA OBOK SZATNI ZA AULĄ. WARTO ZAPYTAĆ OSOBY SIEDZĄCE NA INFO PORTIERNI UDZIELĄ INFORMACJI JAK DO NAS TRAFIĆ - GRONOSTAJOWA 7.
  ------------------------------------------------------------------
  Poniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę cenową.
  Podane ceny są cenami orientacyjnymi brutto i nie stanowią oferty handlowej.
  Dla dużych zamówień wycena indywidualna poprzez e-mail.

  FARTUCHY LABORATORYJNE BIAŁE - w ciągłej sprzedaż

  Biały fartuch laboratoryjny (szpitalny - kitel) w rozmiarach od "S" - "5XL" damski i męski, okulary ochronne oraz foliowe ochraniacze na buty (szpitalne) są do nabycia w naszym "SALONIKU PRASOWYM" pod tym samym adresem, lub w budynku ZOOLOGII - ul. Gronostajowa 9, parter (kiosk z prasą).

  WAŻNE - należy pamiętać że część z poniżej wymienionych usług wykonywana jest tylko przy ul. Gronostajowej 7, na pozostałych punktach można złożyć zamówienie.