Galeria - Oprawy twarde

Okładki twarde do oprawy pracy licencjackiej.
Oprawa systemem METALbind. Kanał zakładany jest na okładkę i następnie zaciskany. Dostępne różne kolory. Okładki z napisem praca licencjacka.

powrót

Okładka kanałowa personalizowana.
Okładka z eko-skóry, odporna na wilgoć i zarysowania. Stosowana do większości oprawianych prac i dokumentów. Dostępne różne kolory.

powrót

Oprawa kanałowa twarda.
Okładka z napisem PHD THESIS, czarna ze srebrnym napisem. Na życzenie może być z dowolnie innym. Dostępne różne kolory.

powrót

Oprawa różowa twarda.
Okładka przygotowana na zamówienie, może być z dowolnym napisem, na dowolny rozmiar. Czas realizacji 24h. W ofercie dostępne inne kolory okładek.

powrót

Oprawa introligatorska.
Idealna do opraw menu, stosowana również do oprawy prac. Bardzo trwała - czas realizacji około 24h. W ofercie dostępne różne kolory opraw.

powrót

Oprawa z kieszenią.
Oprawa z kieszenią. Przygotowywana na zamówienie, czas realizacji około 1-2 dni. Dostępne różne kolory - materiał płótno lub skóropodobne.

powrót

Praca doktorska.
Oprawa twarda granatowa z imieniem i nazwiskiem, na życzenie również logo. Całość tłoczona - oprawa typu METAL-BIND. Kolor napisów złoty.

powrót

Praca MGR z logo UJ.
Okładka wykonana z eko skóry odporna na wilgoć i zarysowania. Złocenie wykonane z dostarczonego projektu klienta. Okładka w kolorze granatowym rozmiar A.

powrót

Praca Licencjacka z logo UP.
Wydruk i oprawa prac z logo (UP) Uniwersytetu Pedagogicznego. Okładki dostępne różnych rozmiarach, na życzenie imię i nazwisko oraz tytuł pracy.

powrót

Praca doktorska z napisem Czeskim.
Okładka bordowa z napisem w języku czeskim. Na życzenie może być w dowolnie innym. Dostępne różne kolory opraw. Złocimy również na kanale oprawy.

powrót

Okładka z napisem MSC DISSERTATION.
Na życzenie z dowolnie innym napisem, oraz dowolną grubością. Od ręki oprawiamy do 300-tu kartek, powyżej termin ustalamy indywidualnie.

powrót

Okładka do oprawy okolicznościowej.
Okładka w kolorze granatowym, ekoskóra z napisem srebrnym. Wykonana metodą złocenia. Na życzenie może być dowolnie inna w dowolnym rozmiarze.

powrót

Okładka do oprawy licencjackiej.
Okładka w kolorze czarnym. Wykonanan metodą klejenia na gorąco. Napis wykonany metodą termodruku. Realizacja usługi około 30 min.

powrót

Praca doktorska - rozprawa.
Oprawa twarda - system oprawy metal-bind. Bardzo mocna i trwała oprawa. Kanał zakłada się na okładki z zewnątrz. Złocenie grzbietu, frontu oprawy.

powrót

Okładka na dyplom z paskiem.
Okładka na dyplom dostępna jest w różnych kolorach. Podstawowe to: czarny, granatowy, zielony, bordowy. Okleina skóropodobna odporna na wilgoć i zarysowania.

powrót

Licencjat kanoniczny.
Okładka kanałowa z dowolnym napisem - personalizowana. Kolor ciemne bordo - wykonana z eko-skóry. Okładka wykonana jest metodą samego nadruku.

powrót

Praca Inżynierska.
Drukujemy i oprawiamy prace z logo Politechnika Krakowska. Realizujemy zamówienia poprzez e-mail. Dostępne oprawy w różnych rozmiarach i kolorach.

powrót

Okładka kanałowa czarna - PRACA LICENCJACKA.
Okładka do oprawy pracy licencjackiej z logo UJ, złote napisy. Na życzenie wyzłocimy dowolnie inny napis i logo dowolnej uczelni.

powrót

Okładka bordowa z napisem PROJEKT INŻYNIERSKI
Okładka może zostać przygotowana z dowolnie innym napisem. Sami wykonujemy napisy na oprawach twardych i miękkich .

powrót

Okładka z logo Frycza.
Oprawa twarda szyta. Oprawa introligatorska czas realizacji usługi około 48h. Okładka przygotowywana pod zamówienie. Oprawy w rozmiarach do 700-set kartek.

powrót

Oprawa introligatorska 500-kartek.
Oprawa twarda, czas realizacji około 48h. Okładka przygotowywana pod zamówienie. Dostępne różne kolory. Możliwość dowolnego personalizowania oprawy.

powrót

Oprawa twarda MGR.
Praca magisterska kolor bordowy. Napis tłoczony Wydział Prawa i Administracji UJ. Pojedyncze sztuki odbiór w tym samym dniu. Oprawy powyżej 300-tu termin ustalany.

powrót

Albym fotograficzny 20x20.
Album fotograficzny kolor ecru. Rozmiar 20x20cm. Dostępne różne kolory i rozmiary - realizacja usługi na zamówienie. Album można oprawić w okładke z projektu własnego.

powrót

Okładka srebrna.
Okładka w kolorze srebrnym, doskonale prezentuje się z czarnym napisem. Na życzenie może zostać z personalizowana. Lexus pośród okładek.

powrót

MGR logo UR.
Drukujemy i oprawiamy prace z logo Uniwersytet Rolniczy. Na życzenie możemy wyzłocić imie i nazwisko oraz tytuł pracy na okładce. Dostępne różne wzory i kolory opraw.

powrót