Galeria - oprawy miękkie

Książka w rozmiarze B5.
Drukujemy i oprawiamy książki oraz publikacje w okładki twarde i miękkie. Prezentowana pozycja zawiera 120 kartek w całości wykonana w naszym punkcie.

powrót

Okładki miękkie do oprawy prac.
Okładki wykonane z tektury. Wydruk z projektu klienta. Okładki mogą być w całości lub dowolnie inne łączone na grzbiecie specjalną taśmą introligatorską

powrót

Oprawa kanałowa miękka.
Najprostszy szybki i wmiarę tani sposób wykonania oprawy. Okładka ma wklejony kanał który po włożeniu do niego zawartości jest zaprasowywany.

powrót

Oprawa listwą nasuwaną.
Przezroczysty przód z tyłu karton, całość zaciśnięta plastikową listwą nasuwaną. Możliwość zbindowania do 150-ciu kartek. Szybkie i proste bindowanie dla każdego.

powrót

Oprawa miękka złocona.
Oprawa miękka z indywidualnym napisem. System oprawy metalbind. Kanał nakładany na okładki a następnie prasowany. Przód przezroczysty z tyłu karton.

powrót

Oprawa miękka termo - bindowana.
Z przodu folia z tyłu karton całość klejona na grzbiecie po podgrzaniu kleju w okładce. Tania i szybka metoda na połączenie ze sobą kartek.

powrót

Oprawa broszurowa - zeszytowa.
Najtańsza ze wszystkich prezentowanych. Okładka obustronny karton zadrukowany. Całość łączona zszywką - zszczycie podwójne zeszytowe.

powrót

Termo-Bindowanie.
Oprawa miękka - całość sklejona na grzbiecie. Okładka jest doklejana klejem na gorąco do kartek w urządzeniu zwanym termobindownicą. Można skleić do 300-tu kartek.

powrót

Praca doktorska rozmiar B5.
Drukujemy i oprawiamy prace w rozmiarze B5 w okładki twarde i miękkie. Prace wyceniane są indywidualnie. Czas realizacji zależy od wielkości zlecenia.

powrót

Publikacja doktorska B5 w miękkiej okładce
Realizujemy wydruki w formacie A5, B5, A4 A3. Okładkę drukujemy z projektu klienta. Kolor i materiał do wyboru. Może być twarda lub miękka.

powrót

Rozprawa Doktorska B5 miękka okładka
Publikacja doktorska druk w rozmiarze B5. Okładka kartonowa pokryta folią. Realizację można zlecić poprzez e-mail. Krótki czas realizacji zamówień.

powrót